GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffeservis 9614036
*
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 20:07:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 20:01:24
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04
-
5308 Kaffeservis
3 delar, nysilver, A G Dufva. Höjd: 11-21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:08
-
6068 Kaffeservis
3 delar, Royal Copenhagen, Musselmalet, helblond. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41
-
6235 Kaffeservis
Goebel, 14 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03
-
6236 Kaffeservis
Rosenthal, Maria, ca 45 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:18
-
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:26
*
Kaffeservis
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4036
Kaffeservis
3 delar, Made in Italy, Rostfritt
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 20:01:24 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffekopp kaffekoppar kaffeservis made in italy rostfritt
-
5023 Kaffekoppar
10 + 4 delar, Royal Grafton, "Dynasty", England
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:04 -
5308 Kaffeservis
3 delar, nysilver, A G Dufva. Höjd: 11-21 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:08 -
6068 Kaffeservis
3 delar, Royal Copenhagen, Musselmalet, helblond. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:41
-
6235 Kaffeservis
Goebel, 14 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:03 -
6236 Kaffeservis
Rosenthal, Maria, ca 45 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:18 -
5402 Kaffeservisdelar
Royal Copenhagen, Blå Blomst, 27 del
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:26